Projektas „COME TOGETHER“

2021-06-23

Projektų sėkmė – komandinis darbas

Projektas „Come Together“ orientuotas į mokyklų bendruomenių sukurtus ryšius. Projekto tikslas – skatinti toleranciją ir pagarbą kitiems, stiprinti projekto dalyvių bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, tobulinti užsienio kalbų žinias, ugdyti kritinį mąstymą ir problemų sprendimo įgūdžius. Projektu siekiama teigiamo ir ilgalaikio poveikio geresniam socialinės, etninės, kalbinės ir kultūrinės įvairovės suvokimui ir pripažinimui, žmogaus teisių ir demokratijos supratimui, tolerancijos ir pagarbos kitiems žmonėms ir kultūroms skatinimui.

Skaitykite daugiau „Švietimo naujienos“ puslapyje: https://www.svietimonaujienos.lt/projektu-sekme-komandinis-darbas/?fbclid=IwAR1qlmJXtA65K0WRsuSMiKgI2oecxWSuudaapfO5XZHZLDqYS-dGRe2OzNw

2021-05-28

Gegužės 28d. vyko programos „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo (KA229) bendrojo ugdymo sektoriaus mokyklų mainų partnerystės projekto Come Together mokyklų-partnerių – Carl-Zeiss-Oberschule Integrierte Sekundarschule mit gymnasialer Oberstufe (Berlynas, Vokietija), Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos ir Osnovna Škola „Braća Grulović“ (Beška, Serbija) mokytojų ir mokinių virtualus susitikimas. Mūsų progimnazijai atstovavo anglų kalbos mokytojų bei septintų klasių mokinių komanda: Ūla (7a), Rojus (7b), Augustė (7d), Erika (7d), Armandas (7d). Susitikimo dalyviai turėjo galimybę virtualiai pakeliauti po mokinių pristatomas šalis bei dalyvauti viktorinoje ir pasitikrinti, kiek daug sužinojo apie projekto partnerių šalis. Po viktorinos mokiniai papasakojo apie savo pomėgius ir laisvalaikį, pasidalijo lūkesčiais dėl ateinančių projekto susitikimų ir veiklų.

2021-05-26

Gegužės 26 d. anglų kalbos mokytojos E. Lavrukėnienė dalyvavo respublikinėje konferencijoje „Nauja realybė – skaitmeninis mokytojas“, kurią organizavo Kėdainių švietimo pagalbos tarnyba ir Kėdainių profesinis rengimo centras. Mokytoja dalijosi patirtimi ir skaitė pranešimus „Skaitmeniniai įrankiai – raktas į sėkmingą projektų įgyvendinimą“.

2021-05-11

Gegužės 7d. vyko programos „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo (KA229) bendrojo ugdymo sektoriaus mokyklų mainų partnerystės projekto Come Together mokyklų-partnerių – LSU Kėdainių „Aušros“ progimnazijos ir Osnovna Škola „Braća Grulović“ (Beška, Serbija) mokytojų ir mokinių virtualus pažintinis susitikimas. Mūsų progimnazijai atstovavo anglų kalbos mokytojų ir septintų klasių mokinių komanda. Susitikimo dalyviai susipažino, pristatė savo šalis, pasakojo apie tradicijas, kultūrą, kalbą, nacionalinę virtuvę, peržiūrėjo mokinių parengtus filmukus ir pateiktis. Projekto tikslas – plėsti Europos šalių kultūrų įvairovės pažinimą, skatinti toleranciją ir pagarbą kitiems, stiprinti projekto dalyvių bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, tobulinti užsienio kalbų žinias.

Džiaugiamės mokinių kūrybiškais darbais, entuziazmu, noru dalyvauti projektinėse veiklose bei laukiame naujų pažinčių su kitų projekto mokyklų-partnerių komandomis.

2021-04-13

Balandžio 8 d.  Erasmus (KA229)  projektų “Come together” ir “Be my guide –  I want to know your culture” koordinatorės anglų kalbos mokytojos Erika Lavrukėnienė ir  Aurelija Kuperskienė dalyvavo  Kėdainių švietimo pagalbos tarnybos ilgalaikės programos „Į mokinį orientuotas ugdymo procesas: strategijų ir metodų beieškant“ I modulio –  „Erasmus+ projektai. Virtualios bendravimo ir bendradarbiavimo veiklos“ gerosios patirties renginyje ir skaitė pranešimą „Erasmus+ projektų vykdymo sėkmės ir iššūkiai“. 

Erasmus+ (KA229) projekto “Come Together” partneriai iš Vokietijos, Nyderlandų, Serbijos, Turkijos ir Estijos mokyklų siunčia mūsų progimnazijos bendruomenei Kalėdinius sveikinimus ir linkėjimus.

(2020-11-01 iki 2022-10-31)