Etwinning

2020 m. gegužės – birželio mėn. veiklos

Mokytoja Rita Kerzienė bei 3 c klasės bendruomenė gavo Nacionalinį kokybės ženklelį už „eTwinning“ projektą „Geometrijos šalyje“!

Mūsų progimnazija jau kurį laiką yra „eTwinning“, pažangiai ir smagiai Europoje besimokančios bendruomenės, dalis. Progimnazijoje aktyviai vykdomi įvairūs „eTwinning“ projektai. Šiais mokslo metais 1b klasės mokiniai sėkmingai pradėjo dalyvauti šių projektų veiklose. Džiugu, kad projektų „ABC tai tik pradžia“, „Internetinė pradinuko laboratorija-2“ ir „(STEM) everyway that we can“ nesustabdė Covid-19 virusas, karantinas ir nuotolinis ugdymas. Skaitykite daugiau: http://www.svietimonaujienos.lt/nuotolinio-ugdymo-ir-etwinning-projektines-veiklos-derme/?fbclid=IwAR0UzmFeeio2-X3wdI6rv7-5pu9jhv0c2TCMC2kiieCf3shPOObs7mfsSAs

Mokytoja Danguolė Tumėnienė bei 1b klasės bendruomenė gavo Nacionalinį kokybės ženklelį už „eTwinning“ projektą „Rudens spalvos“!

2019 m. spalio – gruodžio mėn. veiklos

1b klasės mokiniai užbaigė veiklas savo pirmame eTwinning projekte „Colors of autumn. Rudens spalvos“. Su spalvotu rudeniu mokiniai leidosi į atradimų kelionę. Stebėjo rudens požymius, domėjosi vykstančiais reiškiniais, spalvomis. Rudens dirbtuvėlėse piešė, kūrė, konstravo. Savo veiklomis dalinosi su projekto partneriais. Smagu ir naudinga buvo sužinoti kaip rudens grožį ir dosnumą perteikia kiti bendraamžiai. Projekto pabaigą vainikavo sukurta bendra veiklų projekte knyga.

Jau antrus mokslo metus dalyvaudami projekte „Informatika pradiniame ugdyme“,  respublikos mokytojai bendraminčiai susijungė į  tęstinį eTwinning projektą „Internetinė pradinuko laboratorija-2“. Projekto veiklose dalyvauja ir 1b klasės mokiniai. Mokiniams  organizuotas  CodeWeek 2019 renginys „Kodavimo žaidimai vaikams“ – cw19-byGkC. Pirmokėliai, naudodamiesi internetine programėle, kodavo pasirinktus paveikslėlius,  užduotimis dalinosi su draugais.

3c klasės mokiniai, siekdami patobulinti savo matematinius įgūdžius nuo 2019-10-01  įsijungė į 5 mėnesius trunkančią projektinę etwinning veiklą. Projekte „Geometrijos šalyje“ dalyvauja 9 mokyklos iš visos Lietuvos. Mokiniams labai įdomu kiekvieną mėnesį atlikti numatytas veiklas, jomis pasidalinti su projekto partneriais. Trečiokai patys kuria filmukus iš įamžintų akimirkų veiklų metu, į veiklą įtraukiami tėveliai, kurie visuomet padeda dalyvaudami kartu su vaikais. Mokiniai šio projekto metu lavins loginį mąstymą dėliodami kubiką–rubiką, visi kartu bendrai kurs GEOMETRIUKĄ, patobulins kūrybines ir socialines kompetencijas, mokysis kurti skaitmeninius plakatus. Sukurtomis veiklomis dalinsimės TwinSpace erdvėje.