Konsultacijų grafikas

2019-2020 m. m. II-ojo pusmečio 1-4 klasių pagalbos mokiniui teikimo grafikas

SAVAITĖS DIENA

MOKYTOJO VARDAS, PAVARDĖ

Kabinetas

LAIKAS

ANTRADIENIS

Rita Krivoūsienė

114 kab.

13.00–13.45 val.

(po 5 pamokų)

 

 

 

Rita Kerzienė

209 kab.

Jūratė Bredikhina

319 kab.

Violeta Kalvaitienė

315 kab.

Audronė Radauskaitė

116 kab.

Irena Ratkuvienė

306 kab.

Rita Grigaitienė

207 kab.

Daina Kačegavičienė

116 kab.

TREČIADIENIS

Gabrielė Misevičienė

303 kab.

13.00–13.45 val.

(po 5 pamokų)

Vida Pocienė

316 kab.

Violeta Žardzinskienė

303 kab.

Gendrutė Burkauskienė

320 kab.

Audronė Gailiūnienė

305 kab.

12.05-12.50 val.

(po 4 pamokų)

KETVIRTADIENIS

Dijana Jermakovienė

304 kab.

13.00–13.45 val.

(po 5 pamokų)

 

Jūratė Daugnorienė

210 kab.

12.05-12.40 val.

(po 4 pamokų)

Gendrutė Burkauskienė

320 kab.

Rasa Supronienė

318 kab.

PENKTADIENIS

Danguolė Tumėnienė

208 kab.

12.05–12.40 val.

(po 4 pamokų)

2019-2020 m. m. II-ojo pusmečio 5-8 klasių pagalbos mokiniui teikimo grafikas

SAVAITĖS  DIENA

KONSULTACIJOS PAVADINIMAS

KABINETAS

LAIKAS

PIRMADIENIS

Fizika

mokytoja J. Kačinskienė

309 kab.

13.50–14.35 val.

(po 6 pamokų)

Anglų k.

mokytoja L. Klimavičiūtė

317b kab.

mokytoja I. Neliupšienė

317a kab.

Geografija

mokytoja L. Pauliukevičienė

311 kab.

Matematika

mokytoja S. Unikienė

211 kab.

Lietuvių k.

mokytoja R. Pociuvienė

127 kab.

Istorija

mokytoja R. Lukoševičienė

 

129 kab.

ANTRADIENIS

 

Istorija

mokytoja L. Marozienė

307 kab.

13.50–14.35 val.

(po 6 pamokų)

 

Anglų k.

mokytoja  E. Lavrukėnienė

220a kab.

Lietuvių k.

mokytoja N. Petrulienė

128 kab.

mokytoja I. Adomavičiūtė

124 kab.

mokytoja E. Liniuvienė

126 kab.

TREČIADIENIS

 

Chemija

mokytoja E. Teišerskienė

212 kab.

13.50–14.35 val.

(po 6 pamokų)

 

 

Rusų k.

mokytoja L. Stankuvienė

308 kab.

Anglų k.

mokytoja A. Kuperskienė

317a kab.

Istorija

mokytojas A. Linauskas

307 kab.

KETVIRTADIENIS

Lietuvių k.

mokytoja R. Naruševičienė

219 kab.

13.50–14.35 val.

(po 6 pamokų)

 

 

Matematika

mokytoja G. Damaševičienė

308 kab.

Anglų k.

mokytoja L. Plungienė

117 kab.

mokytoja V. Petkuvienė

125 kab.

Biologija

mokytoja V. Stankevičienė

212 kab.

PENKTADIENIS

Matematika

mokytoja A. Chrapačienė

309 kab.

13.50–14.35 val.

(po 6 pamokų)