Veiklos

Išvyka į Lietuvos sporto universitetą

Spalio 8 d. 7-8 klasių mokiniai kartu su mokytojomis Jolita ir Egle lankėsi Lietuvos sporto universitete, susipažino su universiteto aplinkomis, dalyvavo sportinėse veiklose.

Išvyka į Lietuvos sporto universitetą

Spalio 6 d. 5-6 klasių mokiniai kartu su mokytojais Ryčiu  ir Tadu  lankėsi Lietuvos sporto universitete. Mokiniai susipažino su sporto laboratorijomis, sporto bazėmis, dalyvavo sportinėse veiklose.

Atviros LSU rudens kroso pirmenybės

Progimnazijos mokytojai su mokiniais dalyvavo projekto “Sportuok su LSU” renginyje “Atviros LSU rudens kroso pirmenybės”!

Seminaras „Autizmo sutrikimai: vaikų raidos ypatumai ir praktinis fizinio ugdymo organizavimas“

Mokyti vaikus, turinčius autizmo spektro sutrikimų, atrodo bauginanti užduotis, tačiau specialistams tinkamai pasirengus galima dirbti sklandžiai. Todėl LSU Kėdainių ,,Aušros“ progimnazijos fizinio ugdymo mokytoja Eglė Kuprijanovienė ir specialioji pedagogė Asta Dikidži rugsėjo 10 d. dalyvavo LSU organizuotame seminare „Autizmo sutrikimai: vaikų raidos ypatumai ir praktinis fizinio ugdymo organizavimas“. Gautos žinios padėjo suprasti, kaip įgyvendinti lūkesčius ir paversti ugdymo(si) aplinką ir klasę efektyvaus mokymosi erdve. Vaizdinė pagalba yra vienas iš lengviausių būdų padėti mokiniams, turintiems ASS, prisitaikyti prie gyvenimo klasėje. Ženklai, socialinės istorijos, planai ir pasirinkimų lentos suteikia informacijos apie vaiką, mes turime atkreipti dėmesį į mokinio stiprybes: dėmesį smulkmenoms, kartojimą, mąstymą, skaitymą, vizualinį supratimą, – nes tai padeda formuoti įgūdžius. Gautos žinios padės bendruomenei kurti jautrią aplinką mokiniams, kuriems diagnozuotas autizmas.