Darbuotojų sąrašas

Rita Lukoševičienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Tel. 8 614 64665
El. paštas

rita.lukoseviciene@kedainiuausra.lt 

rita.lukoseviciene@kedainiuausra.lt861464665
Aurelija Kuperskienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Tel. 8 620 57741
El. paštas

aurelija.kuperskiene@kedainiuausra.lt

aurelija.kuperskiene@kedainiuausra.lt862057741
Daiva Plungienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Tel. 8 611 32178
El. paštas

daiva.plungiene@kedainiuausra.lt 

daiva.plungiene@kedainiuausra.lt861132178
Nerijus Leikus
Direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams

Tel. 8 672 59409
El. paštas

nerijus.leikus@kedainiuausra.lt 

nerijus.leikus@kedainiuausra.lt8 672 59409
Vilma Alūzienė
Vyr. Buhalterė

Tel. 8 672 51409
El. paštas

buhalterija@kedainiuausra.lt

8 672 51409
Violeta Patackienė
Kasininkė/apskaitininkė
violeta.patackiene@kedainiuausra.lt
Gitana Korkozienė
Administratorė

Tel. 8 679 61369
El. paštas

rastine.ausra@gmail.com

 

rastine.ausra@gmail.com867961369
Jurgita Verseckaitė
IT specialistė/ Mokytojo konsultantė
jurgita.verseckaite@kedainiuausra.lt
Tomas Samalius
IT specialistas
tomas.samalius@kedainiuausra.lt
Gražina Sudžiuvienė
Duomenų bazių administratorė / E. dienyno administratorė

Tel. 8 672 56709
El. paštas

duomenubaze@kedainiuausra.lt

 

duomenubaze@kedainiuausra.lt867256709
Janina Onoprojenkienė
Visuomenės sveikatos specialistė vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje

Tel. 8 694 11629
El. paštas

janina.onoprojenkiene@kedainiuausra.lt

 

janina.onoprojenkiene@kedainiuausra.lt869411629
Ieva Pukinskaitė
Neformaliojo švietimo organizatorė
ieva.pukinskaite@kedainiuausra.lt

 

2022–2023 m. m. mokytojų sąrašas

PRADINIO UGDYMO MOKYTOJAI

Vardas, pavardė Kita informacija
Jūratė Daugnorienė 4 a kl. mokytoja
Danguolė Tumėnienė 4 b kl. mokytoja
Gendrutė Burkauskienė 4 c kl. mokytoja
Rasa Supronienė 4 d kl. mokytoja
Dijana Jermakovienė 1 a kl. mokytoja
Rita Grigaitienė 1 b kl. mokytoja
Audronė Radauskaitė 1 c kl. mokytoja
Rita Krivoūsienė 1 d kl. mokytoja
Irena Ratkuvienė 2 a kl. mokytoja
Daina Kačegavičienė 2 b kl. mokytoja
Rita Kerzienė 2 c kl. mokytoja
Vida Pocienė 2 d kl. mokytoja
Neringa Kapočienė 2 e kl. mokytoja
Audronė Gailiūnienė 3 a kl. mokytoja
Rūta Kučiauskienė 3 b kl. mokytoja
Jūratė Bredikhina 3 c kl. mokytoja
Sandra Veličkaitė 3 d kl. mokytoja

DALYKŲ MOKYTOJAI

Mokomasis dalykas Vardas, pavardė Kita informacija
Etika Valdas Kaziukonis  
Etika, rusų kalba Rita Lengvinienė
Tikyba Zita Kairaitytė  
Lietuvių kalba Irena Adomavičiūtė  
Indrė Giedraitienė
  Edita Liniuvienė 5 a kl. vadovė
  Rasa Pociuvienė
  Rita Naruševičienė  
Anglų kalba Erika Lavrukėnienė 8 a kl. vadovė
  Vilma Petkuvienė
  Jurgita Ramanauskienė 8 b kl. vadovė
  Ligita Klimavičiūtė
  Laima Plungienė
  Asta Gavrilčikė 7 a kl. vadovė
Rusų kalba Lolita Stankuvienė 7 b kl. vadovė
Vokiečių kalba, matematika Ramunė Misiūnienė 6 b kl. vadovė
Matematika Aniceta Chrapačienė  
Stefanija Unikienė
  Matematika, fizika Gražina Damaševičienė  
Informacinės technologijos Rūta Meškauskaitė
Jurgita Verseckaitė
Gamta ir žmogus Vaida Klevinienė
Gamta ir žmogus, biologija, chemija Agnė Kučmienė   6 c kl. vadovė
Istorija Ledina Marozienė  
  Rita Lukoševičienė  
Istorija, žmogaus sauga Artūras Linauskas  
Geografija Šarūnė Krištanavičiūtė   6 a kl. vadovė
Dailė Gintarė Boreišienė   6 d kl. vadovė
Muzika Eglė Marija Kavaliauskienė  
  Edvinas Šablevičius  
Technologijos Lina Pravackienė 7 c kl. vadovė
  Audronis Valčiukas 8 c kl. vadovas
Fizinis ugdymas Jolita Gvergždienė 
  Eglė Kuprijanovienė 7 d kl. vadovė
  Tadas Lukoševičius  
  Rytis Karnatka 5 c kl. vadovė
Šokis Jurgita Liebienė
Specialioji pedagogika Jūratė Griciuvienė 6 e kl. vadovė
Neformalaus švietimo organizavimas Ieva Pukinskaitė 5 d kl. vadovė
Giedrė Valansevičė 5 b kl. vadovė
Neformalus švietimas (lengvoji atletika) Rasa Sakalauskienė  
Neformalus švietimas (dziudo) Ema Baltušaitienė
Neformalus švietimas Rolandas Mickevičius