Projektas „Game of schools”

2022-06-08

Kas yra skaitmeninis pilietis? Kaip būti geru skaitmeniniu piliečiu? Tokia buvo mūsų Erasmus+ projekto „Game of Schools“ mokinių ir mokytojų internetinio susitikimo tema.

Susitikimo pabaigoje visiems palinkėjome puikios ir šiltos vasaros.

2022-04-12

Velykos – tai pavasario džiaugsmo, gamtos atbudimo šventė. Ta proga tarptautinio projekto Erasmus+ „Game of schools“ dalyviai – Italijos, Turkijos ir mūsų progimnazijos 5c klasės mokiniai nusprendė susitikti ZOOM aplinkoje ir pasidalinti šios šventės tradicijomis, patiekalais, bei pamokyti šiai šventei būdingų žodžių savo kalba. Turkijos atstovai papasakojo daugiau apie Ramadaną, kadangi Velykos ten nėra švenčiamos.

Džiaugiamės pažindami naujas kultūras.

2022-02-17

Vasario 7–11 dienomis buvo minima „Saugesnio interneto savaitė“. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. Prie šios iniciatyvos tradiciškai prisijungė ir mūsų progimnazijos bendruomenė. Mokiniai kartu su programos „Erasmus+“ projekto „Game of schools“ partneriais dalyvavo tarptautinėje pamokoje – su jaunaisiais italais atliko įvairias praktines užduotis.

2022-01-20

Sausio 20 dieną vyko programos „Erasmus+“ (KA210) bendrojo ugdymo sektoriaus mokyklų mainų partnerystės projekto „Game of schools“ mokyklų-partnerių – LSU Kėdainių „Aušros“ progimnazijos, Istituto Comprensivo „Leonardo da Vinci“, Italijos, Asim’in Nesli Imam Hatip Ortaokulu, Turkijos, Oyun Tasarimcilari Gelistiricileri Yapin Ve Yincilari Derneg, Turkijos ir Istituto Comprensivo Battipaglia Salvemini, Italijos mokytojų ir mokinių virtualus pažintinis susitikimas. Susitikimo tikslas – stiprinti projekto dalyvių bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, tobulinti užsienio kalbų žinias. Mūsų progimnazijai atstovavo informacinių technologijų mokytojos ir 5c klasės mokinių komanda. Susitikimo metu dalyviai susipažino vieni su kitais, pristatė savo mokyklas, peržiūrėjo mokinių parengtus filmukus ir pateiktis. Išbandė savo jėgas žinių patikrinimo programėle „Quizz“ .  

Džiaugiamės mokinių entuziazmu, noru dalyvauti projektinėse veiklose.